Nasza firma powstała w 1996 r. Siedziba naszej firmy znajduje się w okolicach Poznania. Jednakże obszar naszych działań obejmuje teren całej Polski. Od początku istnienia ambitnie podchodzimy do realizacji powierzonych nam zadań.Istotą naszego działania jest możliwość redukowanie kosztów energii elektrycznej dzięki wykorzystaniu odnawialnych źródeł. Kompleksowo projektujemy instalacje fotowoltaiczne oraz dostarczamy niezbędne ich elementy składowe. Są to przede wszystkim moduły fotowoltaiczne wysokiej klasy oraz sprawdzone inwertery, posiadamy niezbędne uprawnienia oraz certyfikaty. Instalowane przez nas instalacje fotowoltaiczne charakteryzują się długim i niezawodnym czasem eksploatacji gwarancje na produkty nawet do 30 lat.

Długoletnie doświadczenie i szerokie kompetencje

Posiadamy własne ekipy montażowe z bogatym doświadczeniem, które w sposób ciągły są przeszkalane oraz certyfikowane przez Urząd Dozoru Technicznego. To gwarantuje naszym klientom sprawny montaż z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa i wymogów instytucji nadzorujących rynek Odnawialnych Źródeł Energii.

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne na wszystkich rodzajach pokryć dachowych na dach skośnych, jak i na dachach płaskich przy wykorzystaniu trójkątów PV. Realizujemy również inwestycje w fotowoltaikę przy wykorzystaniu naziemnych systemów montażowych.

Panele fotowoltaiczne wielkopolska
ZUEA Białowski fotowoltaika wielkopolska
ZUEA Białowski fotowoltaika wielkopolska

Inteligenta Automatyka

panel
Wykonujemy również złożone projekty z zakresu automatyki przemysłowej oraz sterowania i instalacjami domowymi. Więcej o tym obszarze naszej działalności znajdą Państwo  – klikając tutaj.

Pełne wsparcie projektowe przy inwestycji w fotowoltaikę

Swoją działalność w opieramy na pełnym profesjonalizmie od etapu projektu, poprzez montaż, po konfigurację instalacji i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności.  Nasz projekty instalacji fotowoltaicznych wykonujemy zgodnie z obowiązującymi w Polsce norma oraz wymogami Urzędu Dozoru Technicznego. 

Zaletą naszej oferty jest niewątpliwie fakt, że świadczymy fachową pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji:

  • projektujemy instalacje fotowoltaiczną i wizualizacje w 3D pod indywidualne potrzeby każdego klienta,

  • montaż paneli na dachu, gruncie, elewacji

  • przygotowujemy całościową dokumentację potrzebną do jej odbioru i przyłączenia do sieci energetycznej

  • posiadamy własny magazyn paneli fotowoltaicznych, inwerterów oraz pozostałych komponentów niezbędnych do budowy instalacji fotowoltaicznej
Fotowoltaika Wielkopolskie