Fotowoltaika dla firm / biznesu - Wielkopolska

Każda osoba prowadząca przedsiębiorstwo szuka sposobów na obniżenie kosztów działalności zarówno tych sprawdzonych, jak i tych całkiem innowacyjnych. Własna instalacja fotowoltaiczna to z pewnością przetestowany przez wiele podmiotów sposób na prostą i szybką redukcję kosztów za energię elektryczną. Natomiast oferowany przez SolarWings Inteligenty System Fotowoltaiczny oparty na wysokiej klasy falowniku z optymalizatorami mocy to innowacyjne rozwiązanie gwarantujące maksymalizację uzysku energii elektrycznej oraz jej bezobsługowe działania na długie lata nawet po osiągnięciu zwrotu z inwestycji.

Fotowoltaika to sprawdzony sposób na obniżenie kosztów za energię elektryczną

Korzystając z oferty ZUEA Białowski możesz liczyć na doświadczonego partnera, który ma na swoim koncie dziesiątki realizacji dla przedsiębiorstw z różnych branż. Dzięki bezpośrednim relacjom handlowym z producentami komponentów fotowoltaicznych (omijamy pośredników) każdy nasz klient komercyjny może liczyć na indywidualne warunki cenowe, jeżeli instalacja przekroczy 14 kWh.

Dzięki konkurencyjnym warunkom cenowym zwrot z inwestycji w fotowoltaikę przy wyborze oferty ZUEA Białowski będzie na poziomie 15%-20%. Ze strony naszych specjalistów nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe przeprowadzenie inwestycji „pod klucz”. Od etapu audytu energetycznego, poprzez projekt, wykonastwo aż do momentu odbioru instalacji fotowoltaicznej przez zakład energetyczny. Dbając o jak najwyższy poziom naszych instalacji, każda zakończona realizacja jest również sprawdzana przez naszego Audytora Energetycznego.

Dzięki współpracy z renomowanymi instytucjami finansowymi możemy również zaproponować naszym klientom sfinansowanie inwestycji w fotowoltaikę poprzez preferencyjny kredyt bankowy , lub leasing operacyjny na dogodnych warunkach.

Dlaczego warto skorzystać z oferty fotowoltaiki dla firm od ZUEA Białowski?

ZUEA Białowski to pewny partner w sektorze OZE. Panele fotowoltaiczne i falowniki najlepszej jakości z najwyższymi gwarancjami na rynku. Pozostałe korzyści z wyboru naszej oferty to:

  • Dedykowana warunki handlowe
  • Oszczędzanie już od pierwszego dnia działania instalacji fotowoltaicznej
  • Bezobsługowa produkcja energii elektrycznej z gwarancją na 30 lat
  • Profesjonalne wsparcie na każdym etapie inwestycji
  • Łatwiejsze pozyskaniu zewnętrznego finansowania na inwestycję w fotowoltaikę
  • Własne i sprawdzone ekipy montażowe