Fotowoltaika Gorzów Wielkopolski

Oferujemy nowoczesne systemy fotowoltaiki dla mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz przedsiębiorców i właścicieli gospodarstw rolnych. Wśród naszych usług znajdą Państwo m.in.:

  • sprzedaż i instalację paneli,
  • projekty realizacji i wizualizacje 3D,
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji,
  • pomoc w pozyskaniu dofinansowań,
  • hybrydowe układy on-off grid,
  • przemysłowe magazyny energii.

Satysfakcja naszych Klientów to dla nas priorytet, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi spełniły wszystkie Państwa oczekiwania. Nasi przedstawiciele to doświadczeni specjaliści, którzy od lat wspierają Klientów prywatnych i biznesowych w kwestiach związanych z pozyskiwaniem energii z odnawialnych źródeł.

Jak fotowoltaika pozwala oszczędzić na cenach energii w Gorzowie Wielkopolskim?

Cena prądu w Gorzowie Wielkopolskim wynosi obecnie 0,72 zł za 1 kWh. To aż o 11 groszy więcej, niż średnia polska cena za 1 kWh w 2019 r. Jak widać, koszty energii stale rosną, a zapotrzebowanie na prąd nie spada. Rozwiązaniem problemu coraz wyższych rachunków jest instalacja fotowoltaiki – szacuje się, że użytkownicy systemów fotowoltaiki (prosumenci) za wykorzystywaną energię płacą nawet 80% mniej, niż osoby korzystające z energii elektrycznej od dostawców. Jak widać, montaż paneli fotowoltaicznych to sprawdzony sposób na sporą oszczędność.

Zapraszamy mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego, którzy poszukują sprawdzonej firmy oferującej fotowoltaikę dla obiektów prywatnych i firmowych. Zachęcamy do umówienia się na bezpłatną konsultację z naszymi przedstawicielami!