Od kilku lat wiele krajów na całym świecie dąży do przeprowadzenia rewolucji energetycznej, stawiając na elektrownie atomowe i odnawialne źródła energii. Zmiana ta nie jest jednak tak prosta, jak mogłoby się wydawać. 

Ogrom państw, mimo stosowania rozmaitych rozwiązań, nie jest w stanie w całości pokryć swojego zapotrzebowania na energię z samych systemów OZE i prądu z atomu. Potrzebne są im zatem elektrownie węglowe, które zanieczyszczają środowisko.

Odbiorcy mogą jednak zmienić ten stan rzeczy, stawiając na prywatną fotowoltaikę. Gorzów Wielkopolski jest jednym z miast, gdzie takie rozwiązania cieszą się rosnącą popularnością. To z kolei wpływa na coraz lepszą dostępność systemów tego typu. Instalacje fotowoltaiczne w Gorzowie Wielkopolskim coraz częściej pojawiają się na dachach domów jednorodzinnych i nie tylko, zapewniając zasilanie z energii dostarczanej przez słońce.

Założenie paneli fotowoltaicznych w Gorzowie Wielkopolskim i nie tylko wymaga jednak odpowiedniej wiedzy oraz umiejętności. Doświadczenie połączone ze znajomością rynku przydadzą się również przy dobieraniu odpowiednich rozwiązań. Właśnie dlatego warto skorzystać z usług specjalistów takich jak my. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Jak fotowoltaika pozwala oszczędzić na cenach energii w Gorzowie Wielkopolskim?

Cena prądu w Gorzowie Wielkopolskim wynosi obecnie 0,72 zł za 1 kWh. To aż o 11 groszy więcej, niż średnia polska cena za 1 kWh w 2019 r. Jak widać, koszty energii stale rosną, a zapotrzebowanie na prąd nie spada. Rozwiązaniem problemu coraz wyższych rachunków jest instalacja fotowoltaiki – szacuje się, że użytkownicy systemów fotowoltaiki (prosumenci) za wykorzystywaną energię płacą nawet 80% mniej, niż osoby korzystające z energii elektrycznej od dostawców. Jak widać, montaż paneli fotowoltaicznych w Gorzowie Wielkopolskim to sprawdzony sposób na sporą oszczędność.  

Fotowoltaika Gorzów Wielkopolski

Oferujemy nowoczesne systemy fotowoltaiki dla mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz przedsiębiorców i właścicieli gospodarstw rolnych. Wśród naszych usług znajdą Państwo m.in.:

  • sprzedaż i instalację paneli,
  • projekty realizacji i wizualizacje 3D,
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji,
  • pomoc w pozyskaniu dofinansowań,
  • hybrydowe układy on-off grid,
  • przemysłowe magazyny energii.

Satysfakcja naszych Klientów to dla nas priorytet, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi spełniły wszystkie Państwa oczekiwania. Nasi przedstawiciele to doświadczeni specjaliści, którzy od lat wspierają Klientów prywatnych i biznesowych w kwestiach związanych z pozyskiwaniem energii z odnawialnych źródeł. Zajmujemy się zarówno doradztwem, pomagając wybrać optymalne rozwiązanie do potrzeb klienta, jak i późniejszym montażem dobranego systemu fotowoltaicznego. Nasi pracownicy to prawdziwi fachowcy, którzy posiadają wszelkie niezbędne umiejętności oraz wiedzę. To właśnie one umożliwiają im przeprowadzenie montażu fotowoltaiki szybko i skutecznie. 

Fotowoltaika Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski, fotowoltaika - dlaczego warto nam zaufać?

Funkcjonujemy na rynku już od wielu lat, stale zapewniając klientom usługi możliwie najwyższej jakości. Od samego początku działalności dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie osoby, które są zainteresowane montażem paneli fotowoltaicznych w biurze czy domu, otrzymały doskonale dopasowany do swoich potrzeb produkt. Z tego względu cały czas śledzimy najnowsze rozwiązania w branży i proponujemy je naszym odbiorcom. 

Zapraszamy mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego, którzy poszukują sprawdzonej firmy oferującej fotowoltaikę dla obiektów prywatnych i firmowych. Zachęcamy do umówienia się na bezpłatną konsultację z naszymi przedstawicielami! Postaw na fotowoltaikę w Gorzowie Wielkopolskim już dziś!