System montażowy paneli fotowoltaicznych to bardzo istotna część całej instalacji. Tylko wysokiej jakości komponenty montażowe zapewnią  prawidłowe zamocowanie oraz wentylację paneli słonecznych. Dodatkowo kluczem jest, aby prawidłowo dobrany i spasowany system montażowy pozwolił na pozostanie paneli fotowoltaicznych na swoim miejscu podczas burzy lub silnego wiatru.

Sprawdzone komponenty systemu montażowego do fotowoltaiki

montaż fotowoltaiki ZUEA Białowski

W ZUEA Białowski korzystamy wyłącznie z komponentów montażowych najlepszych polskich producentów, wyłącznie takich, którzy posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i zaświadczenia. Na etapie projektowania instalacji fotowoltaicznej specjalista ZUEA Białowski dobierze odpowiednie komponenty zarówno do instalacji naziemnej, jak i na dachu budynku. W zależności od pokrycia dachu oraz jego nachylenia dobierany jest odpowiedni system mocowania. 

W ZUEA Białowski posiadamy własne ekipy montażowe, dzięki czemu klienci mają gwarancję, że po podpisaniu umowy, to z naszej firmy przyjadą osoby w pełni przeszkolone i doświadczone.  Własne ekipy montażowe to również krótkie terminy realizacji. 

Reasumują zalety ekip instalatorskich ZUEA Białowski:

  • Szybkie terminy realizacji
  • Wykwalifikowani monterzy z dużym doświadczeniem
  • Kontrola jakości wykonanej instalacji fotowoltaicznej
  • Wysokiej klasy i odpowiednio dobrane komponenty konstrukcji montażowej