Fotowoltaika Głogów

Zapraszamy mieszkańców Głogowa do zapoznania się z naszą ofertę fotowoltaiki. Współpracujemy zarówno z Klientami prywatnymi, jak i przedsiębiorcami oraz właścicielami gospodarstw rolnych. Nasze usługi obejmują nie tylko sprzedaż paneli, ale także:

  • projekty realizacji i wizualizacje 3D,
  • doradztwo w zakresie wyboru optymalnego miejsca i montaż paneli,
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji,
  • pomoc w pozyskaniu dofinansowań,
  • hybrydowe układy on-off grid,
  • przemysłowe magazyny energii.

Jesteśmy pewni, że fotowoltaika ZUEA Białowski spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Dlaczego warto zdecydować się na montaż fotowoltaiki? Porady dla mieszkańców Głogowa

Rosnące ceny energii to powszechny problem, z jakim mierzą się mieszkańcy i władze każdego regionu w Polsce. Dla przykładu, pomimo zaimplementowania projektu „Modernizacja oświetlenia ulicznego i drogowego w mieście Głogów”, koszty oświetlenia ulic w Głogowie wzrosły o ponad milion złotych w porównaniu do roku 2021.

Na szczęście, istnieje sposób na obniżenie rachunków za energię – montaż fotowoltaiki! Obecnie panele fotowoltaiczne pozwalają na oszczędność ok. 1500 zł rocznie. Biorąc pod uwagę tendencje wzrostowe cen prądu, oszczędności te będą tylko rosnąć.

Zachęcamy do kontaktu mieszkańców Głogowa, którzy są zainteresowani systemami fotowoltaiki. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z naszymi przedstawicielami, którzy opowiedzą Państwu o zasadach działania fotowoltaiki, korzyściach płynących z wykorzystywania odnawialnych źródeł energii oraz dokonają wstępnej wyceny inwestycji.