W naszym kraju energia elektryczna powstaje w zdecydowanej większości ze źródeł „brudnych”, czyli paliw kopalnych takich jak węgiel czy ropa. To bardzo duży problem, ponieważ taki prąd nie tylko bardzo zanieczyszcza środowisko, ale także drenuje kieszenie użytkowników. Surowców jest coraz mniej, przez co ceny idą w górę. Właśnie z tego względu doskonałym pomysłem może się okazać inwestycja w fotowoltaikę w Zielonej Górze. 

Panele fotowoltaiczne wykorzystują energię słoneczną, a następnie za pomocą specjalnej instalacji zostaje ona przekształcona w zwyczajny prąd zmienny, który wykorzystują urządzenia w domu czy biurze. Dzięki temu rozwiązaniu można zaoszczędzić bardzo dużo pieniędzy, a przy tym chronić naszą planetę przed zanieczyszczeniami.

Jeżeli pragną Państwo nabyć panele fotowoltaiczne w Zielonej Górze, to na naszej stronie można tego dokonać. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi propozycjami.

Fotowoltaika Zielona Góra

Zapraszamy mieszkańców Zielonej Góry i okolic do zapoznania się z ofertą fotowoltaiki firmy ZUEA Białowski. Nasze usługi kierujemy zarówno do Klientów prywatnych, jak i biznesowych. Obsługa obejmuje m.in.:

  • fachowe doradztwo,
  • sprzedaż systemów fotowoltaiki,
  • projekty inwestycji i wizualizacje projektów w 3D,
  • instalację paneli,
  • skompletowanie niezbędnej dokumentacji,
  • pomoc w pozyskaniu dofinansowań,
  • hybrydowe układy on-off grid,
  • przemysłowe magazyny energii.

ZUEA Białowski to firma działająca w branży fotowoltaicznej od wielu lat. Wyróżnia nas bogate doświadczenie, dzięki któremu możemy zapewnić Państwu kompleksowe wsparcie na każdym etapie planowania i realizacji inwestycji.

Nasi pracownicy to prawdziwi specjaliści w dziedzinie instalacji fotowoltaicznych w Zielonej Górze i nie tylko. Pomogą dobrać odpowiednie rozwiązanie do potrzeb klienta w ramach doradztwa, ale także posiadają odpowiednią wiedzę, kwalifikacje oraz umiejętności, aby zająć się montażem całego systemu.

Jeśli chodzi o Zieloną Górę, fotowoltaika każdego roku zyskuje coraz większą popularność. Warto stać się częścią zielonej rewolucji i postawić na wysokiej jakości rozwiązania, ciesząc się czystym prądem na co dzień.

Fotowoltaika Zielona góra

Systemy fotowoltaiki dla gospodarstw domowych i przedsiębiorstw z Zielonej Góry

Głównym dostawcą prądu w Zielonej Górze jest firma Enea, która obsługuje zdecydowaną większość obiektów w mieście. Oznacza to, że w przypadku podwyższenia cen przez dystrybutora energii, mieszkańcy Zielonej Góry – z braku alternatywy – będą musieli zgodzić się na podwyżki.

Na szczęście istnieje rozwiązanie, które pomoże Klientom prywatnym i przedsiębiorcom z Zielonej Góry uniezależnić się od sprzedawców prądu – instalacja fotowoltaiki pozwala na produkcję własnej energii elektrycznej, której koszty są nawet o 80% niższe w stosunku do kosztów energii pobieranej z sieci. Warto wybrać fotowoltaikę i zostać prosumentem!

Dlaczego warto postawić na naszą firmę?

Ponieważ od długiego czasu zapewniamy naszym klientom profesjonalne usługi z zakresu doradztwa i montażu instalacji fotowoltaicznych. Dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba, która się do nas zgłosi, otrzymała doskonale dopasowaną do swoich potrzeb propozycję w postaci wysokiej jakości systemu fotowoltaicznego do domu czy biura.

Dobro i zadowolenie klientów jest u nas na pierwszym miejscu. Dlatego proponujemy wyłącznie panele oraz elementy instalacji cenionych marek, które słyną nie tylko z doskonałej wydajności, ale także z ponadprzeciętnej trwałości.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Wszystkim mieszkańcom Zielonej Góry i okolic proponujemy odbycie bezpłatnej konsultacji z naszym przedstawicielem, który chętnie przedstawi

Państwu korzyści płynące z wykorzystywania odnawialnych źródeł energii i odpowie na wszystkie pytania.