Falowniki Solaredge

Falowniki SolarEdge to niezbędny element instalacji fotowoltaicznej, zwany również inwerterem. Jest on odpowiedzialny za zamianę wyprodukowanego przez nią prądu stałego w zmienny, dzięki czemu mogą go wykorzystywać sprzęty znajdujące się w naszych domach.

Wysokiej jakości wyroby tego typu oferuje znana firma SolarEdge – falowniki znajdujące się w jej ofercie cechują się rewelacyjną wydajnością i żywotnością, a ponadto zostały stworzone w oparciu o inteligentną, nowoczesną technologię.

Falowniki SolarEdge – inwertery najwyższej klasy

W przypadku oferty amerykańskiej firmy SolarEdge falowniki trójfazowe posiadają wiele korzystnych zalet. Wśród nich warto wymienić przede wszystkim ich sprawność, która plasuje się zawsze na poziomie powyżej 98%.

Inwerter posiada wbudowany moduł WiFi, dzięki czemu użytkownik może wygodnie śledzić wydajność pracy całej instalacji za pomocą monitoringu online. Oprócz tego zastosowanie falowników SolarEdge wpływa również na większe zyski w zakresie energii, a jednocześnie mniejsze ryzyko pożarowe.

Nasza firma posiada własny magazyn elementów niezbędnych do budowy instalacji fotowoltaicznych, w skład którego wchodzi między innymi bogata oferta różnych modeli falowników SolarEdge. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować sprawną realizację każdego projektu.

Niezawodny falownik SolarEdge – opinie

Co ważne, falowniki SolarEdge to produkty występujące zarówno w wersji komercyjnej, jak i przeznaczonej do instalacji w gospodarstwach domowych. Chętnie proponujemy je klientom, którzy mają duże oczekiwania co do systemu ze względu na to, że inwertery tej marki są naprawdę niezawodne. Potwierdzają to użytkownicy instalacji zarówno domowych, jak i firmowych o różnej wielkości, wskazując na ich wydajną pracę niezależnie od warunków.

Co więcej, w przypadku falownika SolarEdge opinie mówią również o tym, że jego wydajność plasuje się na wyższym poziomie w porównaniu do inwerterów pozbawionych optymalizatorów. Gwarantują także większe bezpieczeństwo eksploatacji czy znacznie zmniejszają ryzyko awarii.

SolarEdge – falowniki do zadań specjalnych

Zastosowanie falowników SolarEdge jest zalecane również wówczas, gdy mamy do czynienia z zacienieniem paneli – optymalizacja zastosowana w tych produktach pomoże bowiem w znacznym stopniu ograniczyć straty.

Bardzo ważną kwestią jest ponadto fakt, że na falowniki SolarEdge użytkownik otrzymuje 12-letnią gwarancję, którą na życzenie może wydłużyć do nawet 25 lat! To między innymi z tych powodów wyroby te cieszą się tak dobrymi opiniami.